Інформаційна довідка про користування базою галузевих нормативних документів, які розроблені на замовлення ОЕП “ГРІФРЕ”.

На виконання статутних завдань Об’єднання енергетичних підприємств «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики» здійснює поширення нормативно-технічної документації, розробленої на замовлення Об’єднання для потреб підприємств паливно-енергетичного комплексу України наступним чином:


1. Підприємства паливно-енергетичного комплексу – члени Об’єднання енергетичних підприємств “Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики”, які регулярно сплачують членські внески, мають право безперешкодно користуватись базою галузевих нормативних документів, які розробленні на замовлення ОЕП “ГРІФРЕ” та розміщенні на офіційному сайті Об’єднання. Для цього кожному підприємству надається індивідуальний ЛОГІН та ПАРОЛЬ для доступу до бази даних терміном на 1 рік.

2. За необхідності отримання підприємством – членом Об’єднання, галузевого нормативного документу в друкованому вигляді (у вигляді книг та брошур) ОЕП “ГРІФРЕ” за заявкою такого підприємства виготовить та надасть зазначений нормативний документ.

3. Заявку на отримання нормативного документу в друкованому вигляді (у вигляді книги та брошури) можна залишати за телефоном 206-24-83 (-86; -88) або на електронній пошті Об’єднання Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..